O naší kavárně

 

Vážení hosté,

 

nechte se unésti časem a okouzliti naší stylovou kavárnou a její chutnou nabídkou. INDUSTRIAL Cafe vnáší do města esenci nonšalance prvorepublikového kavárenského života. Zub času se zastavil, vrátil se k poctivosti, chuti a stylu. Kavárna INDUSTRIAL měla své místo v Ostravě - Vítkovicích v  třicátých letech minulého století a dnešní návrat visel ve vzduchu jako všudypřítomný prach...

 

INTERIÉR


Interiér kavárny, který navrhovala Ing. Arch. Kateřina Trávničková, je inspirován tvorbou Josefa Gočára. V kavárně se můžete usadit do pohodlných sofa, které jsou věrnou kopií původního dobového nábytku. V interiéru najdete také originální kusy nábytku z počátku minulého století - rondokubistický sedací nábytek je dílem žáků Jana Kotěry, židle, byly původně součástí interiéru prvorepublikové kavárny v Praze.

 

CHUTĚ PROCHÁZEJÍ VŠEMI SMYSLY...

 

Bude-li vám libo, ochutnejte lahodné nápoje a pochoutky, které jsou dobré též pro vaše zdraví. Nabízíme jedinečnou kávu, domácí dorty a námi připravené produkty s tou nejlepší ingrediencí, již je vlídnost domácí atmosféry. Základem pro výrobu našich chutných produktů je využití klasických postupů z prvorepublikového období a použití vysoce kvalitních, převážně domácích surovin..

 

V nabídce kavárny mimo jedinečné kávy, která je  servírovaná v originálním porcelánu navrženém pro INDUSTRIAL Cafe v duchu tvorby Pavla Janáka, například najdete zázvorový nebo mátový čaj, připravovaný z vlastnoručně zpracovaných surovin, kandovaný zázvor nebo domácí pečená jablka. "Domácí poctivost, recepty našich babiček a použití vysoce kvalitních, převážně domácích surovin je to, čím se chceme odlišit od jiných ostravských kaváren,“ shrnuje nabídku manažer kavárny Pavel Macura.

 

INDUSTRIAL Cafe má přání vrátit Ostravě úctu k tradici...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

KALENDÁŘ AKCÍ

  •  


všechny akce

RYCHLÝ KONTAKT

Industrial Gallery

 

Záhradní 1282/10
702 00 Ostrava
GPS: 49.838052, 18.287687

Po - Pá: 10:00 - 21:00
So - Ne: zavřeno


+420 725 951 905

Rezervace na:
+420 596 112 945